Aktualności

 • Połączenie spółek

  W związku z zamiarem połączenia spółki OL-TRANS HEWELT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mrzezinie („Spółka Przejmująca”) ze spółką OL-TRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mrzezinie („Spółka Przejmowana”) zarządy spółek, działając na podstawie art. 498 i 499 Kodeksu spółek handlowych w dniu 26 kwietnia 2024 r. uzgodniły plan połączenia ww. spółek (dalej: „Plan Połączenia”). W związku z powyższym, Zarządy Spółek, na podstawie art. 500 § 2 i 2(1) Kodeksu spółek handlowych, niniejszym bezpłatnie udostępniają do publicznej wiadomości Plan Połączenia pod adresem: Plan_połączenia.pdf

   

 • Rekrutacje w OL-TRANS

  Osoby, które poszukują pracy zachęcamy do odwiedzenia zakładki Kariera.  Obecnie poszukujemy pracowników na trzy stanowiska: kierowca, operator koparki, operator pompy. Jeśli chcesz z nami pracować, zadzwoń 784 003 342 lub wypełnij formularz!

  Zakładka Kariera – https://ol-trans.com.pl/kariera/

 • Nowa flota samochodów

  Chcielibyśmy poinformować, że nieustannie się rozrastamy! Obecnie posiadamy 200 samochodów transportowych – to nowa flota aut dostawczych gotowych do działania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług transportowych.

 • Laboratorium OL-TRANS

  Na naszej stronie stworzyliśmy zakładkę Laboratorium. Posiadamy własne laboratorium zakładowe, w którym wykonujemy badania zarówno na świeżej mieszance, jak i na gotowym wyrobie. Osoby zainteresowane działalnością naszego laboratorium zapraszamy do kontaktu: laboratorium@ol-trans.com.pl.

  Zakładka Laboratorium – (https://ol-trans.com.pl/laboratorium/)

   

 • Poszerzenie działalności

  W ostatnich latach przedsiębiorstwo poszerzyło swoją działalność o wykonywanie terenów zielonych, a także prace sieciowe wodno-kanalizacyjne i inne. mRozbudowano także produkcję wyrobów mbetonowych oraz uruchomiono składy materiałów budowlanych.

   

 • Komputerowe sterowanie procesem produkcji

  Dzięki komputerowemu sterowaniu procesem produkcji gwarantujemy uzyskanie powtarzalności wymaganych parametrów, a tym samym produkty betonowe najwyższej klasy zarówno w wytwórniach betonu jak i na placach
  budowy.

   

  Wszystkie betoniarnie wyposażone są w system recyklingu betonu oraz nowoczesne systemy ogrzewania do produkcji betonu w okresie obniżonych
  temperatur.

   

Umów się na spotkanie

W sprawie planowanej inwestycji zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem sprzedaży oraz umówieniem się na spotkanie w celu ustalenia szczegółów.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Dodatkowe informacje

Masz pytania? Zadzwoń! +48 58 673 66 55

Partnerzy